10691 VERDE BONSAI
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10691 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
| Block | 10691 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3080kg |
| Block | 10691 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3080kg |
| Block | 10691 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3080kg |